Czym się zajmujemy

Kos Adventures – to alternatywny wypoczynek na wyspach Kos i Kalymnos, to moc wrażeń i inne oblicze greckich wysp. Imprezy rodzinne, wspinaczka, trekking, nordic walking. Jesteśmy po to aby dni spędzone na wypoczynku nie były takie same, a wspomnienia z wakacji pozostały na długo w Twojej pamięci. Z wiarą w to, że będziesz do nas przyjeżdżać, zapraszamy na wyjątkowe wakacje.

Jak to robimy

Gdy zechcesz spojrzeć na wyspę Kos z ciekawszej perspektywy, wysłuchać opowieści o rycerzach, których sztandary powiewały nad potężnymi twierdzami. Kiedy widok tureckiego wybrzeża obudzi w Tobie ciekawość by poznać tajemnice osmańskich sułtanów, wtedy zapraszam na wędrówkę po zdrowie i sekrety najpiękniejszych wysp świata, a jeśli zechcesz zmierzyć się ze swoimi słabościami popłyniemy na Kalymnos obładowani sprzętem do wspinania, będziemy chłonąć zapierające dech w piersiach krajobrazy wisząc na linie. Po takich wrażeniach gwarantuję, że będziecie chcieli więcej.
Nasze eskapady dostosowujemy do Waszych potrzeb i robimy to w małych grupach do ośmiu osób, co gwarantuje ciepłą rodzinną atmosferę, a znajomości zawarte w czasie wspólnej zabawy często przeradzają się w trwałą przyjaźń.
Odwiedzajcie nas na Facebooku:
www.facebook.com/kosadventures

Gdzie to robimy

Wpis do rejestru Greckiego Ministerstwa Turystyki EOT
Organizator Turystyki nr licencji: 1471E60000081901
Nasze biuro mieści się w Kardamenie.

Numer kierunkowy do Grecji +30
Numer telefonu 6945694025

800

Zadowolonych klientów

1500

Godzin pod wodą

10000

Zrobionych zdjęć

170

Wspaniałych podróży