Kalymnos poza szlakiem

wycieczka kameralna 8-os, rejs na wyspę Kalymnos - mity i opowieści
  • Podróż utkana z żywiołów;
  • Odkrywanie ognia pasji, który płonie w opowieściach o ludziach morza;
  • Doświadczenie ponownych narodzin z wnętrza ziemi;
  • Wodna wyprawa do ukrytych na wyspie skarbów natury;
  • Powietrzna przestrzeń, która pozostawi wspomnienie o wyspie pachnącej tymiankiem;

Kalymnos poza szlakiem – propozycja dla osób poszukujących autentycznego kolorytu greckiej prowincji, jaki wielu z Was może kojarzyć z filmów czy powieści. To także opcja, dla tych, którzy cenią komfort podróży w kameralnej grupie (max 8) i rodzinnej atmosferze. Na Kalymnos jako jedyne biuro płyniemy z własnym autem, jesteśmy więc niezależni od transportu zorganizowanego i komercyjnych przewoźników, którzy docierają tylko w określone punkty.

Odwiedzamy punkty bardziej znane jak Pothia, monastyr Agios Savas, rodzinne centrum gąbki, ale także dojeżdżamy w miejsca nieosiągalne dla wycieczek autokarowych. Odkrywamy jaskinię by znaleźć się bliżej tajemnicy żywiołu ziemi. Przepływamy łódką naturalny fiord i zażywamy kąpieli by poddać się kojącej mocy wody. Zdobywamy romantyczny zamek i punkty widokowe by spojrzeć na świat z lotu ptaka i doświadczyć ogromu przestrzeni powietrza. Poznajemy blaski i cienie życia poławiaczy gąbek by zrozumieć ogień prawdziwej pasji, która płonie w ludzkim sercu i jest silniejsza niż strach.

Sekrety Kalymnos ukryte są poza utartymi szlakami, zaklęte w żywiołach i pięknie przyrody, pielęgnowanie w sercach wyspiarzy. Doświadcz z nami wielowymiarowej podróży do świata, w którym ludzie wciąż żyją w zgodzie z rytmami natury. Poczuj jak zwalnia czas a Ty razem z nim by cieszyć się chwilą, pięknym widokiem, zapachem ziół, szumem morza, zasłyszaną opowieścią, smakiem świeżego jedzenia w małej, portowej tawernie.

Dorośli – 85€, dodatkowo płatne: napoje i posiłki;
Dzieci do lat 12 – 65€, dodatkowo płatne: napoje i posiłki;

Opinie naszych gości

EDMUND SIKORAEDMUND SIKORA
19:06 20 May 24
Wycieczka z Panią Martą -profesjonalistką w każdym calu.Miła i kompetentna wie na czym polega profesjonalne prowadzenie wycieczki Serdeczne też podziękowania dla biura Roberta i Dominiki Kos Adventures za miło spędzony czas i bagaż pięknych i niezapomnianych wrażeń oraz profesjonalną organizację.Przy następnym pobycie na KOS nie zapomnę o waszym biurze.Serdecznie pozdrawiam
Pati JozwiakPati Jozwiak
15:43 17 May 24
Polecam🫶Nie korzystaliśmy z wycieczek ,ale wynajęliśmy auto przez Kos Adventures.Sprawnie,tanio i bardzo miła obsługa.
Klaudia WoźniakKlaudia Woźniak
05:21 14 May 24
Wspaniała wycieczka na Nissiros, wszystko pięknie zorganizowane, odbiór spod hotelu, przewodniczka super. Polecam bardzo.
Artur GawlakArtur Gawlak
19:51 13 May 24
Polecam. Fajne przeżycie.
Klaudia ŚcibiszKlaudia Ścibisz
07:06 13 May 24
Z całego serca polecam Kos Adventures! Zdecydowaliśmy się na dwie wycieczki. Pierwszą z nich był rejs na Nisyros, kiedy przewodniczka - Marta opowiedziała nam wiele ciekawostek na temat wyspy i doradziła, gdzie się wybrać, aby zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki. Drugą wycieczką był rejs na trzy wyspy, który ma bardzo imprezowy charakter, lecz wszyscy fantastycznie się bawili (bez względu na wiek). Z pewnością jeszcze skorzystam z oferty Kos Adventures ❤️
Teresa ChlebnaTeresa Chlebna
14:00 12 May 24
Polecam z całego serca Kos Adventures. Nietuzinkowe zwiedzanie wyspy w małej grupie, z którą można dotrzeć w takie miejsca, gdzie autokar nie dojedzie. Zwiedzanie w rodzinnej atmosferze, a wiedza Roberta na temat miejsc, historii i ludzi bezcenna. Pracownicy biura serdeczni, pomocni i bezinteresownie przyjacielscy z bardzo pozytywną energią. Pozdrawiam serdecznie
Iwona WiercińskaIwona Wiercińska
17:01 03 May 24
Polecam z całego serca! Wycieczka na Nisyros - staniesz pośrodku krateru wulkanu, przejdziesz się po ślicznej górskiej wiosce nazywanej małą Santorini! Na Nisyros najpiękniejsze zejście na plażę z ułożonych otoczaków. Poza wycieczką nieoceniona pomoc przy organizacji pobytu od wypożyczenia samochodu zaczynając, a kończąc na całej liście polecajek co zwiedzić i kiedy, które plaże najlepsze, gdzie zjeść lub wypić kawkę.Super kontakt.Dziękujemy!
Jolanta ChrobokJolanta Chrobok
15:37 31 Jan 24
Kos poza szlakiem to jest to co możemy zobaczyć podróżując ze wspaniałymi, pełnymi pasji i miłości do tej wyspy i ich mieszkańców Dominiką i Roberto . Punktualność, , kontakt, planowanie wycieczek pełen profesjonalizm, gotowi na potrzeby klientów chociaż wśród nich czuliśmy się jak dobrzy znajomi a nie klienci. Polecam z ogroma mego serca a uważam że jest dość pojemne. Pobyt na Kos bez nich to czas stracony podróżując na własną rękę nie odkryjecie prawdziwego smaku Wyspy Kos ❤️ tylko z Kos Adventure❤️
Krzysztof SowińskiKrzysztof Sowiński
18:53 31 Jul 23
Najlepsza wycieczka na jakiej byłem w ciągu ostatnich paru lat na zagranicznych wojażach. Zero naciągania , wszystkie polecone miejsca - petarda , obiad fenomenalny , grecka kawiarenka z widokiem zapierającym dech w piersiach. Tempo , i zakres dopasowany do uczestników , jeżeli tylko chciałeś gdzieś dłużej zostać , zobaczyć coś nie było problemu , wręcz byłeś zachęcany aby wpływać na przebieg imprezy.Robert , Dominika , zrobiliście kawał dobrej roboty w planowaniu i organizacji. Nie wyobrażam sobie teraz innego zwiedzania niż z KOS Adventure ;-)Z takim podejściem czujesz się jakby twój dobry znajomy oprowadzał Cię po swoim mieście ( a w tym przypadku wyspie)Jesteśmy UkontentowaniMarta - Brawo Ty !!!! Jesteś super przewodniczkąPomyślcie o rejsie dookoła Kos :-) i nurkowaniu ;-))))I najważniejsze jak rezerwujesz z dużym wyprzedzeniem nie musisz się niczym przejmować ;-) Oni pamiętają i dotrzymują słowa pełne zaufanie zero zaliczek ;-)
js_loader
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Formularz rezerwacji wycieczki

Jesteśmy małym, rodzinnym biurem. Nasze flagowe wycieczki to wyprawy w 8-osobowych grupach dlatego ich dostępność jest bardzo ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszej, bezpłatnej rezerwacji. Z uwagi na kameralny, niszowy charakter wycieczek i konieczność elastycznego dobierania terminów dla naszych gości - przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją. Na bazie przesłanych przez Was danych przygotujemy Wam propozycje terminów wycieczek, po ich akceptacji otrzymacie potwierdzenie rezerwacji. Pozdrawiamy i do zobaczenia na Kos!
Na adres email otrzymają Państwo informacje na temat dostępności wycieczek
Numer telefonu pod jakim kontaktować się będziemy z Państwem na miejscu w kwestii transferów
Od Państwa lokalizacji zależy dostępność wycieczek
Wycieczki które Cię interesują
Jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi
0