Nasze inspiracje

Ciekawość dziecka napędza nas i powoduje, że za każdym razem spoglądamy na świat w inny sposób.

Czy świat dla wszystkich jest taki sam? Czy to, czego doświadczamy można ubrać w jedną definicję i przedstawić jednoznacznie? Nasze postrzeganie i doświadczanie zależy od perspektywy i wymiarów w jakich świat odczuwamy każdym zmysłem, ale również pozazmysłowym dotykiem serca. Dlatego staramy się rozumieć symbole od wieków przekazywane i towarzyszące nam w podróży przez życie.

Zastanawialiście się kiedyś co jest prawdą? Jak widzicie rzeczywistość?

Czy szklanka jest do połowy pełna czy pusta? Może wystarczy wyobrazić sobie, że szklanka nie istnieje, jest tylko cieniem, który nadaje kształt cieczy.

To Wy dajecie nam inspirację kiedy próbujecie nowej potrawy, zachwycacie się pięknym widokiem, pierwszy raz schodzicie w głąb ciemnej jaskini uzbrojeni w maleńkie światełko, które rozjaśni mrok i wymaluje fantastyczne cienie na ścianach jaskini. W takich chwilach przeżywamy Wasze emocje, a one przypominają nam nasze wszystkie „pierwsze razy”.

Inspiracją są myśli zapisane na kartach starych papirusów lub wykute w kamiennych ścianach świątyń. To słowa, nad którymi i dziś warto się pochylić by zrozumieć, że poznanie świata powinniśmy zcząć od nas samych.

Γνῶθι σεαυτόν – Poznaj samego siebie

Jesteśmy

Kos Adventures

Organizujemy wyprawy po wyspach Kos, Kalymnos i Nisyros w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń, które pozostaną w waszej pamięci i sprawią że zechcecie do nas wracać.

Numer licencji Greckiej Narodowej Organizacji Turystyki EOT 1471E60000081901

Π.ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ & ΑΛΑΣΑΡΝΑΣ

85302 Kardamena

tel: +30 694 569 4025

Polityka prywatności